Seychelly 2008

Praslin

Pro cestu na další zastávku našeho putování jsme zvolili rychlý katamaran CAT COCO. Podle Zdrojů, ale i podle místních, to je jediný rozumný způsob přepravy (kromě letadla). Ostatní místní lodní doprava je zdlouhavá a nepravidelná a bylo by třeba čekat den, dva na to, jestli se něco poplaví naším směrem (něco mi to připomnělo, že … Pokračování… »



Mahé

Jedeme hlavně odpočívat a užívat si, ale jistě se najde nějaká možnost, jak z rodinné dovolené udělat „boj o přežití“ nebo alespoň krátkodobé peklo 🙂 Informace jsme čerpali z našeho oblíbeného Lonely Planet „Mauricius, Reunion & Seychelles“, ovšem ještě 4. vydání z ledna 2001. Dále z webové stránky exotika.orbion.cz od Elišky Boevové a vyprávění na … Pokračování… »



http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose